صفحه اصلی |نقشه سایت |الف تا ی |پست الکترونیک |نظرسنجی |تابلوی اعلانات |موقعیت مکانی دانشگاه |En |Ar |RSS logo Left
کانال رسمی اینستاگرام دانشگاه چکیده اخبار دانشگاه سامانه کیوک       جستجو
Right Menu Skip Navigation Links Left Menu

چرا qiau؟

دانشگاه آزاد اسلامی قزوین دانشگاهی با رویکرد صنعتی است که آموزش، پژوهش و پرورش از ارکان اصلی آن محسوب می‌شود. دانشگاه با هدف حرکت در مسیر توسعه و تولید دانش در جامعه گام برداشته و آرمان آن تربیت فارغ‌التحصیلان و متخصصانی است که به فضائل انسانی، اخلاقی و اسلامی آراسته باشند.
این دانشگاه در چهار مقطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به ارائه مهارت‌ها، دانش‌ها و بینش‌های مورد نیاز دانشجویان می‌پردازد.
دانشگاه خود را ملزم می‌داند با توجه به روند دگرگونی‌های شگرف در عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی، فن‌آوری و اجتماعی، نیازهای تازه و نوظهور آموزشی و پژوهشی جامعه را از طریق طراحی و توسعه دوره‌های آموزشی و خدمات متنوع با بهره‌مندی از فن‌آوری نوین و سیستم‌های پیشرفته آموزشی و همکاری با دانشگاه‌های مطرح جهان تأمین نماید.
اهتمام دانشگاه برای تربیت نیروهای متخصص و پویا و با بهره گیری از استادان برجسته کشور منجر به نتایج درخشانی شده است . به طوری که دانش آموخته گان این مرکز علمی جذب نهادها و شرکت های بزرگ صنعتی می شوند و به عنوان کارشناسان و مدیران شاخص فعالیت می کنند .
بی تردید یکی از شاخصه های ارتقای فرآیند آموزشی دانش آموخته گان ، ایجاد انگیزه در مقاطع بالاتر دانشگاهی در راستای تربیت نیروهای متخصص مورد نیاز سطوح دانشگاهی، تحقیقاتی ، اجرایی و... است که با برنامه ریزی اصولی از بدو تاسیس تا کنون دهها نفر از دانش آموخته گان این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد و صدها نفر در دانشگاه های معتبر بین المللی از جمله کانادا ، انگلیس ، سوئد و آمریکا با رتبه های ممتاز پذیرش شده اند .
دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با برخورداری از رشته های مختلف صنعتی ، دستیابی به جایگاه برتر تولید دانش ، ارائه تحقیقات نوین و تحول آفرینی را آرمان خود قرار داده است . در این راستا ایجاد و توسعه مراکز تحقیقاتی جزء اولویت های دانشگاه منظور شده ، آزمایشگاه پیشرفته تحقیقاتی مکاترونیک ،آزمایشگاه پیشرفته بتن و ساختمان و انیستیتو مدیریت خاورمیانه از جمله مراکزی هستند که دانش پژوهان جوان همراه با استادان خود در این مراکز تحقیقاتی به تحقیق و ابداعات علمی می پردازند .
دانشگاه آزاد اسلامی قزوین تاسیس پارک علم و فن آوری را با هدف ارتقا فرهنگ نوآوری و افزایش رقابت پذیری ، در برنامه دارد . این پارک که در آینده نزدیک گشایش خواهد یافت میزبان جوانان کارآفرین و نخبه کشور خواهد بود .
دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در مسیر آرمان خود برای تبدیل شدن به دانشگاهی در کلاس جهانی ، فعالانه گام بر می دارد . اکنون دانشگاه با برخی از دانشگاه های برجسته جهان همکاری هایی را در زمینه های پژوهشی و آموزشی آغاز کرده است .

Footer آمار بازدیدها کاربران اينترنت Valid XHTML Valid CSS